melag myjnie 1MELAtherm 10

*
Nowoczesne urządzenie czyszcząco-dezynfekujące, które umożliwia czyszczenie instrumentów oraz dezynfekcję na najwyższym poziomie. Gwarantuje komfort obsługi, oszczędność czasu i uniknięcie błędów. Wszystkie kroki programowe są pokazywane przejrzyście na dwuwierszowym wyświetlaczu.
*
Dezynfektor mieści sześć kaset typu tray lub dwa kosze, w których mogą zostać umieszczone różnorodne instrumenty.
*
melag myjnie 2Nowoczesne możliwości dokumentacji. W przypadku MELAtherm można jej dokonać przy pomocy drukarki protokołów MELAprint 42, bezpośrednio poprzez komputer lub przez sieć komputerową, albo też przez zapis na karcie pamięci CF. Do rejestracji danych i ich wydruku nie jest potrzebne dodatkowe specjalne oprogramowanie. Prosty format rejestrowanych danych pozwala nawet na podłączenie się do posiadanego oprogramowania.
*
Zastosowane w urządzeniu innowacyjne rozwiązania systemowe jak: kontrola dozownika środków czyszczących, płynu do płukania, ciśnienia natryskowego oraz obrotów ramion natryskowych, zabezpieczają jakość czyszczenie i dokumentują wydajność urządzenia do czyszczenia i dezynfekcji. Aktywny system suszenia usuwa pozostałą wilgotność z komory i gwarantuje delikatne suszenie instrumentów.
*
Programy:
– Program uniwersalny – czas ok. 37min.
– PROGRAM SZYBKI – ok. 32min.
(Dla lekko zabrudzonych instrumentów.)
– PROGRAM SPECJALNY – ok. 42min.
(W przypadku epidemii).
– PŁUKANIE: ok. 4 min.
(W celu zmiękczenia przyschniętych zabrudzeń.)
*
*
*
*
Dane techniczne:
– Wymiary zewnętrzne(Sz.xWys.xGł.) 59,8cm x 81,8cm x 67,8cm
– Pojemność: 56 litrów
– Wymiary komory(Sz.xWys.xGł.) 46,5cm x 40,5cm x 44,8cm
– Waga 74 kg (106 kg – wersja z szafką)
– Zasilanie elektr. DTA 400V 3NAC 400V / 50 Hz, 3 x 16 A; 9,3 kW
– Zasilanie elektr. DTB 230V AC 230V / 50 Hz, 16 A; 3,3 kW