DUO Plus
*
Castellini DUO Plus to unit elektryczny z cyfrowym wyświetlaczem, który pozwala maksymalnie spersonalizować parametry pracy dla danego zabiegu.  Zagłówek pnełmatyczny obraca się względem trzech osi, dzięki czemu można precyzyjnie ustawić położenie głowy pacjenta.
*
DUO PlusSystem higieny unitu DUO to aktywne oraz pasywne urządzenia i systemy minimalizujące możliwość skażenia i zapewniające lekarzowi, asyście i pacjentowi bezpieczeństwo w każdej fazie zabiegu.
*
W standardowym wyposażeniu unitu jest system autosterilizacji, wewnętrzna dezynfekcja rękawow instrumentów (opatentowany przez firmę Castellini), bezszczotkowy mikrosilnik wysokiej mocy z funkcją ENDO oraz lampa operacyjna z głowicą pracującą w trzech płaszczyznach i filtrem UV. Opcjonalnie do unitu można zainstalować nóż chirurgiczny.
*
75 lat doświadczeń firmy Castellini czyni ten unit bezawaryjnym i ergonomicznym, zarówno dla operatora pracującego z boku lub z tyłu pacjenta.
*
Wyposażenie:
a) 5 instrumentów na stoliku lekarza:
• dmuchawka
• turbina W&H Synea Fusion LED
• bezszczotkowy mikromotor LED, z kątnicą W&H Synea Fusion LED
• skaler piezoelektryczny – 4 ostrza
• diodowa lampa do polimeryzacji
b) kompresor z osuszaczem powietrza Cattani
c) pompa ssaka Cattani
d) krzesełko dentystyczne
*

*

*
*
Dostępne modele:
DUO Plus Continental – rękawy od góry
Cena: 51 000 zł [RATA:] 820 zł  super cena – 3 ostatnie sztuki!
DUO Plus International – rękawy od dołu

*

*Artstom zastrzega sobie prawo do pewnych różnic między aktualnymi cenami a tymi podanymi na stronie internetowej. W celu uzyskania informacji o aktualnej ofercie cenowej prosimy o kontakt telefoniczny lub zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną gazetką.