VistaScan Perio Plus
*
VistaScan Perio Plus jest wieloslotowym skanerem, który dzięki systemowi kaset umożliwia odczyt do 8 zdjęć w jednym cyklu, w każdej z 4 kaset mogą znajdować się 2 płytki, ładowane w jednym cyklu i odczytywane.
*
Płytki pamięciowe Dürr Dental to cienkie, elastyczne i wygodne dla pacjenta oraz stomatologa rozwiązanie, ze względu na zastosowaną najnowszą technologię, możliwość wielokrotnego użytku, oraz bardzo długą żywotność płytek.
Dostęp do znajdującego się centralnie i zintegrowanego w sieci VistaScan Perio Plus może mieć dowolna ilość równorzędnych stanowisk PC. Już po kilku sekundach na monitorze pojawia się pierwsze zdjęcie.
*
VistaScan Perio Plus można obsługiwać za pomocą niemal każdego oprogramowania innych producentów. Łatwa integracja w gabinecie może mieć miejsce za pośrednictwem USB lub sieci.
*
Najwyższa jakość zdjęć
Dzięki rozpoznawalności szczegółów wynoszącej 22 LP/mm płytki pamięciowe VistaScan mają lepszą rozdzielczość niż film rentgenowski i są jednocześnie lepsze od konkurencji, samo urządzenie jest w stanie rozpoznać rozdzielczość 40LP/mm. Oznacza to, że w kwestii diagnostyki dzięki temu rozwiązaniu mogą Państwo ze spokojem patrzeć w przyszłość.
Oprogramowanie DBSWIN do obrazowania przedstawia wyniki w znakomitej jakości i odpowiada za ergonomiczny przebieg pracy.
*
Główne cechy:
– Wszystkie wewnątrzustne płyty pamięciowe
– Znakomita jakość zdjęć
– W jednym cyklu można obejrzeć do 8 zdjęć, następnie są one wykasowywane automatycznie i gotowe do następnego użycia
– Wiele możliwości montażu, zajmuje niewiele miejsca
– Łatwy w użytkowaniu
– Podłączenie do PC przez USB lub sieciowo
*
Parametry techniczne:
– wyświetlacz LCD
– rozmiary płytek: 0-4
– rozdzielczość efektywna: 22 PL/mm
– rozdzielczość do osiągnięcia: 40 PL/mm
– waga: 13,8 kg
– wymiary: 2523 x 310 x 293 (mm)
– funkcja standy-by
– interfejs: USB/Sieć