VistaScan Mini Easy
*
Skaner pamięciowych płyt obrazowych VistaScan Mini sprawia, że diagnostyka zdjęć przez stomatologów jest jeszcze szybsza. Kompaktowe urządzenie jest nadzwyczaj łatwe w obsłudze i wymaga zaskakująco niewiele miejsca – dlatego można je bezproblemowo umieścić w każdym gabinecie.
*
Zalety: robienie zdjęć i skanowanie bezpośrednio przy fotelu z pełnym zakresem rozmiarów zdjęć. Płytki obrazowe wielokrotnego zastosowania VistaScan zostają odczytane z najwyższą precyzją w ciągu kilku sekund. Przejście na płytki nigdy nie było łatwiejsze.
*
*
[RATA] 350 zł / m-c  + Pozycjoner GRATIS!!!
4 lata gwarancj (przy zachowaniu warunków gwarancyjnych)
*
*
Bezkompromisowa jakość zdjęcia
VistaScan Mini dzięki technologii PCS jest w stanie dokładnie pokazać ubytki próchnicowe D1 oraz instrumenty endodontyczne aż do ISO 06. Wiodący na rynku dzięki rozdzielczości 22 LP/mm, i 16-bitowej (65.536) skali szarości.
*
Bezkompromisowa elastyczność
W urządzeniu VistaScan Mini można odczytywać wszystkie wewnątrzustne płytki pamięciowe – w rozmiarze od 0 do 4. Ponadto do dyspozycji mamy 100 % powierzchni aktywnej. Prosta obsługa – jak w przypadku filmu analogowego.
*
Bezkompromisowa prostota
Nadzwyczajnie łatwa obsługa: odczyt, kasowanie i ponowna gotowość do pracy w jednym kroku. Szybka dostępność zdjęcia – nawet po 6 sekundach bezpośrednio przy pacjencie.
*
Bezkompromisowe wyposażenie
Wyświetlacz VistaScan Mini Plus pokazuje od razu najważniejsze dane o pacjencie i informacje o przebiegu skanowania. Posiada funkcję Stand-by oszczędzającą energię.
*
Bezkompromisowa integracja
VistaScan Mini można obsługiwać za pomocą DBSWIN lub oprogramowania innych producentów poprzez wtyczki lub interfejs Twain. Dzięki złączu USB lub sieci można go bezproblemowo zintegrować z wyposażeniem gabinetu.
*

Parametry techniczne:
– wyświetlacz LCD / bez wyświetlacza LCD
– rozmiary płytek: 0-4
– rozdzielczość efektywna: 22 PL/mm
– rozdzielczość do osiągnięcia: 40 PL/mm
– waga: 6,5 kg
– wymiary: 226 x 234 x 243 (mm)
– funkcja standy-by
– interfejs: USB/Sieć

*
Dostępne modele:
VistaScan Mini Easy  ,  Mini  , Mini Plus i Mini View